Konfekcjonowanie
towarów

Oferujemy możliwość konfekcjonowania towarów płynnych, sypkich oraz przy współpracy z Naszymi partnerami innych towarów spożywczych, surowców lub półproduktów. Posiadamy niezbędną infrastrukturę oraz profesjonalne i doświadczone zaplecze ludzkie.

Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie i cieszymy się z optymalnej dla naszych Klientów lokalizacji. Z racji z tego, że w różnych częściach kraju może być potrzebne konfekcjonowanie towarów, Mazowieckie, jako województwo, w którym mamy swoją siedzibę, gwarantuje podobną odległość do analogicznie położonych względem siebie miejsc w całej Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu w sprawie wyceny usługi.

Towary płynne

Oferujemy możliwość rozlewania produktów płynnych:

  • Z cystern do paletopojemników
  • Z paletopojemników do beczek 200l
  • Z beczek 200l do mniejszych pojemników np. kanistry 20l
ZAMÓW WYCENĘ

Towary sypkie

Usługa konfekcjonowania towarów sypkich realizowana jest głównie dzięki pracy rąk ludzkich, dzięki czemu nasz doświadczony zespół potrafi zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia oraz takie które nie pozwalają na wykorzystanie maszyn.
Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, jesteśmy w stanie zrealizować zarówno zlecenia wielkonakładowe, jak również zamówienia nietypowe i o niewielkich ilościach.

małe tło

Konfekcjonowanie towarów – Mazowieckie

Usługi w tym zakresie świadczymy w naszej bazie w miejscowości Macierzysz w pobliżu Ożarowa Mazowieckiego. Jednak jeśli chodzi o konfekcjonowanie towarów, Mazowieckie nie jest jedynym województwem, które może na nas polegać. Obsługujemy firmy z całego kraju, podobnie jak w przypadku innych naszych usług, takich jak utylizacja odpadów czy ich zagospodarowanie. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie realizować wszystkie powierzone nam zadania profesjonalnie i terminowo.