Sprzedaż i Serwis Karcherów

EkoRecycling wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i dostarcza usługi według zapotrzebowania rynku. Należą do nich działania związane z przywracaniem zbiorników do pierwotnej użyteczności. Beczki, kanistry, wanny ociekowe, czy paletopojemniki – nasza szeroka oferta usługowa zapewnia ich regenerację, mycie i dezynfekcję. Niezależnie, czy jest to regeneracja beczek stalowych i mycie DPPL, czy dezynfekcja wanien ociekowych – każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a działania dostosowujemy do potrzeb Klienta. Bierzemy pod uwagę pojemność pojemników, ustalamy dogodny termin i oferujemy atrakcyjną cenę. Jednak to nie wszystko!

Opakowania nowe i zregenerowane

Dzięki współpracy z najbardziej wymagającymi Klientami wiemy, że jedynie zapewnienie odpowiedniej jakości obsługi oraz atrakcyjna i indywidualnie dopasowana oferta na nasze usługi może stale adaptować naszą firmę do rosnących wymagań rynku. Dlatego w naszym sklepie można znaleźć nie tylko nowe opakowania, ale również używane, już zregenerowane w niższej cenie.
Pojemniki dostarczamy na wskazane miejsce oraz umożliwiamy odbiór osobisty w naszym zakładzie produkcyjnym. Wszystkie opakowania są segregowane, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że nawet powtórnie użyte pojemniki są pełnowartościowym towarem.

ZAMÓW OPAKOWANIA

Sprzedaż opakowań

Nasza oferta obejmuje jednak więcej niż tylko mycie beczek HDPE i paletopojemników DPPL, kanistrów, wanien ociekowych i innych rodzajów zbiorników. Prowadzimy również sprzedaż opakowań o różnych pojemnościach, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszej ofercie znajdują się:

ZAMAWIAM

Mycie opakowań w tym DPPL

Na zlecenie klientów oferujemy możliwość mycia i dezynfekcji pojemników DPPL różnej pojemności, w atrakcyjnych cenach oraz dogodnych terminach. Myjemy m.in.:

Wiemy, że każde zamówienie jest inne, dlatego w przypadku dużych zleceń zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych stawek oraz terminów.

ZAMÓW OPAKOWANIA

W celu usprawnienia procesu realizacji zamówienia,

każdorazowo przed odbiorem opakowań,

bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt

z pracownikami naszego magazynu.