Zagospodarowanie odpadów – Radom

Dla mieszkańców miasta Radom, Eko.Recycling ma wyjątkową ofertę na zagospodarowanie odpadów. Europejska umowa ADR określająca zasady transportu odpadów niebezpiecznych, jasno wskazuje, że każde przedsiębiorstwo powinno mieć osobę wyznaczoną do kontroli procesu ich zagospodarowania. Istotną kwestią jest jednak to, że taka osoba nie musi być zatrudniona bezpośrednio w przedsiębiorstwie, a może być operatorem z zewnętrznej firmy.

Zagospodarowanie odpadów jest ściśle regulowane przez prawo unijne i korespondującą ustawę krajową uchwaloną w 2012 roku, w zgodzie z którymi działamy, więc wszystkie firmy czy osoby prywatne z okolic miasta Radom mogą być pewne, że oferujemy usługi zgodne ze wszystkimi przepisami i procedurami.

Zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych – Radom

Nasza firma zajmuje się zbiórką oraz transportem odpadów przemysłowych i niebezpiecznych, do czego posiadamy wszelkie zezwolenia niezbędne do prowadzenia działalności w zakresie obrotu odpadami.. Usługę odbioru wykonujemy tak aby zminimalizować zagrożenie dla środowiska naturalnego oraz umożliwić odzysk surowców w jak największym stopniu.

Zagospodarowanie odpadów przemysłowych | Zagospodarowanie odpadów spożywczych

Dla Klientów mieszkających w okolicy miasta Radom, Eko.Recycling dostosowuje usługi indywidualnie, dlatego wycena jest przeprowadzana dopiero po uzgodnieniu pełnego kształtu zlecenia. Niezależnie, czy chodzi o zagospodarowanie odpadów przemysłowych, spożywczych, czy o zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych, Radom może liczyć na to, że Eko.Recycling stanie na wysokości zadania i dostarczy specjalistyczną usługę.

Prawo warunkuje kwestię zagospodarowania odpadów, więc dla każdej firmy liczy się, by było prowadzone skutecznie i zgodnie z przepisami. Skontaktuj się z nami już dzisiaj! Jesteśmy w stanie to zapewnić.

kula ziemska

UTYLIZACJA ODPADÓW

Recykling cieczy

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY

ODBOJE GUMOWE I MATY OBOROWE

MATY DEZYNFEKCYJNE

MYCIE I REGENERACJA BECZEK I POJEMNIKÓW

Recykling cieczy

KONFEKCJONOWANIE TOWARÓW