Zagospodarowanie odpadów – Kraków

Eko.Recycling dla mieszkańców miasta Kraków ma wyjątkową ofertę na zagospodarowanie odpadów. Jak mówi europejska umowa ADR, która określa zasady transportu odpadów niebezpiecznych, każde przedsiębiorstwo, które je wytwarza, powinno wyznaczyć osobę do kontroli procesu ich zagospodarowania. Nie musi być to jednak osoba zatrudniona bezpośrednio w danej firmie, a może być nią operator z firmy zewnętrznej.

Zagospodarowanie odpadów jest ściśle regulowane przez prawo unijne i korespondującą ustawę krajową uchwaloną w 2012 roku, w zgodzie z którymi działamy, więc dla firm i osób prywatnych z okolic miasta Kraków oferujemy usługi, które są zgodne ze wszystkimi przepisami i procedurami.

Zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych – Kraków

Usługę odbioru wykonujemy w taki sposób, by zminimalizować zagrożenie dla środowiska naturalnego oraz umożliwić odzysk surowców w jak największym stopniu. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia umożliwiające działalność w zakresie obrotu odpadami, dzięki czemu możemy zajmować się zbiórką oraz transportem odpadów przemysłowych i niebezpiecznych, a wszystko to przy zachowaniu bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Zagospodarowanie odpadów przemysłowych | Zagospodarowanie odpadów spożywczych

Dla Klientów z okolic miasta Kraków, Eko.Recycling ma indywidualnie dostosowywane usługi, dlatego wycena jest przeprowadzana dopiero po uzgodnieniu pełnego kształtu zlecenia. Niezależnie, czy chodzi o zagospodarowanie odpadów przemysłowych, spożywczych, czy o zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych, Kraków może liczyć na to, że Eko.Recycling stanie na wysokości zadania i dostarczy specjalistyczną usługę.

Zagospodarowanie odpadów jest warunkowane prawnie, więc każda firma, która produkuje odpady spożywcze, przemysłowe czy niebezpieczne, ma w swoim interesie dbanie o to, by wszystkie związane z tym procesy były przeprowadzone skutecznie i zgodnie z przepisami. Jesteśmy w stanie to zapewnić. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

kula ziemska

UTYLIZACJA ODPADÓW

Recykling cieczy

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY

ODBOJE GUMOWE I MATY OBOROWE

MATY DEZYNFEKCYJNE

MYCIE I REGENERACJA BECZEK I POJEMNIKÓW

Recykling cieczy

KONFEKCJONOWANIE TOWARÓW