zagospodarowanieZagospodarowanie odpadów

Człowiek jest największym producentem odpadów w przyrodzie, a gospodarka odpadami jest obecnie jednym z najpoważniejszych problemów cywilizacyjnych. Zminimalizowanie zagrożeń dla środowiska jest priorytetowym zadaniem w tym zakresie. Zagospodarowanie odpadów jest ściśle regulawane przez prawo unijne i korespondującą ustawę krajową uchwaloną w 2012 roku, w zgodzie z którymi działamy. Dlatego, żeby być pewnym właściwych i zgodnych z prawem procedur, warto sięgnąć po pomoc specjalistów.

Zagospodarowanie odpadów przemysłowych i transport odpadów

Jako firma z 13-letnim doświadczeniem, nieustająco dbamy o rozwój i poszerzanie zakresu naszych możliwości. Od pięciu lat jesteśmy w posiadaniu placówki ze specjalistycznymi narzędziami, które umożliwiają zagospodarowanie odpadów przemysłowych oraz regenerację opakowań. Zajmujemy się także odzyskiem odpadów opakowaniowych. Posiadamy specjalistyczne pojazdy, które umożliwiają transport odpadów. Nabrane przez lata doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i bezpieczeństwo. Oferujemy spersonalizowane usługi, według potrzeb klienta. Naszą misją jest odpowiedzialne i przyjazne dla środowiska zagospodarowanie odpadów.

ZAMÓW ODBIÓR

Transport specjalistyczny odpadów

Zapewniamy zbiórkę i transport specjalistyczny odpadów. Każda usługa odbioru jest prowadzona w taki sposób, by zminimalizować zagrożenie dla środowiska naturalnego i umożliwić odzysk surowców w jak największym stopniu. Posiadamy wszelkie potrzebne zezwolenia na transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych, przemysłowych i spożywczych.

Transport odpadów realizujemy korzystając ze specjalistycznych narzędzi przewozowych, jak np. pojazd asenizacyjny czy inne pojazdy przystosowane do tego zadania. Każdy element procesu również dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, a nasi pracownicy zapewniają profesjonalną obsługę i pełną informację na każdym etapie realizacji. Zajmujemy się również odbiorem odpadów niebezpiecznych i szkodliwych oraz utylizacją, zagospodarowaniem.

  • Odpady niebezpieczne zagospodarowanie (ADR)
  • Odpady przemysłowe zagospodarowanie
  • Odpady płynne zagospodarowanie

Zagospodarowanie odpadów spożywczych

Gromadzone odpady spożywcze, których w porę nie poddamy utylizacji, mogą być doskonałym miejscem dla rozwoju bakterii i chorób niebezpiecznych dla człowieka i zwierząt. Niektóre z przeterminowanych produktów mogą zacząć wydzielać toksyny niebezpieczne dla środowiska (m. in. jad kiełbasiany). Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadów spożywczych, by jak najszybciej poddać je utylizacji i uniemożliwić rozkład.

Zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych

Odpady niebezpieczne są szczególnie szkodliwe dla środowiska. Według europejskiej umowy ADR, która określa zasady transportu odpadów niebezpiecznych, każde przedsiębiorstwo powinno mieć osobę wyznaczoną do kontroli procesu ich zagospodarowania. Jednak zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych nie musi być nadzorowane przez osobę bezpośrednio zatrudnioną w danej firmie, a może być nią specjalista z firmy zewnętrznej, która takimi rzeczami się zajmuje. Taka propozycja również znajduje się w ramach naszych usług. Zapewniamy profesjonalny i całkowicie zgodne z przepisami zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych.

Wiemy, że każdy Nasz klient wymaga tego aby dopasować nasze usług do Jego spersonalizowanych potrzeb, dlatego zawsze prosimy o pisemne uzgadnianie warunków realizacji odbioru oraz podawanie wszelkich niezbędnych informacji przed wykonaniem usługi.

Na życzenie klienta wystawiamy

Kartę Przekazania Odpadu

atom grafika