Utylizacja odpadów – Kraków

Jako Eko.Recycling dla mieszkańców miasta Kraków mamy wyjątkową ofertę na utylizację odpadów. Przepisy prawne związane z tą procedurą mogą być niejasne i niepotrzebnie przyczynić się do stresu, więc warto odciążyć się z tego obowiązku i w kwestii utylizacji odpadów zaufać profesjonalnym, zewnętrznym operatorom, takim jak my.

Dla firm i osób prywatnych z okolic miasta Kraków oferujemy usługi, które gwarantują, że wywóz i utylizacja odpadów przebiegnie zgodnie z przepisami, bo najważniejsza są dla nas efektywność i profesjonalizm. Utylizacja odpadów w sposób ekologiczny to wyzwanie współczesnego świata, któremu chętnie stawiamy czoła.

Utylizacja odpadów niebezpiecznych | Utylizacja odpadów przemysłowych

Zajmujemy się zbiórką oraz transportem odpadów przemysłowych i niebezpiecznych. Wykonujemy usługę odbioru odpadów, w taki sposób, by zminimalizować zagrożenie dla środowiska naturalnego oraz umożliwić odzysk surowców w jak największym stopniu. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia umożliwiające działalność w zakresie obrotu odpadami.

Dla Klientów z okolic miasta Kraków, Eko.Recycling ma indywidualnie dostosowywane usługi, dlatego wycena jest przeprowadzana dopiero po uzgodnieniu pełnego kształtu zlecenia. Niezależnie, czy przeprowadzona ma być utylizacja odpadów przemysłowych czy utylizacja odpadów niebezpiecznych, Eko.Recycling stanie na wysokości zadania i dostarczy specjalistyczną usługę.

Utylizacja odpadów jest warunkowana prawnie, więc dla każdej firmy liczy się, by było przeprowadzone skutecznie i zgodnie z przepisami. Jesteśmy w stanie to zapewnić. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

utylizacja i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych

ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW

Recykling cieczy

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY

ODBOJE GUMOWE I MATY OBOROWE

MATY DEZYNFEKCYJNE

MYCIE I REGENERACJA BECZEK I POJEMNIKÓW

Recykling cieczy

KONFEKCJONOWANIE TOWARÓW