Zagospodarowanie odpadów – Lublin

Eko.Recycling dla mieszkańców miasta Lublin ma wyjątkową ofertę na zagospodarowanie odpadów. Według europejskiej umowy ADR, która określa zasady transportu odpadów niebezpiecznych, każde przedsiębiorstwo powinno mieć osobę wyznaczoną do kontroli procesu ich zagospodarowania. Jednak nie musi być to osoba zatrudniona w nim bezpośrednio, a właśnie operator z firmy zewnętrznej.

Dla firm i osób prywatnych z okolic miasta Lublin oferujemy usługi, które są zgodne ze wszystkimi przepisami i procedurami. Zagospodarowanie odpadów jest ściśle regulowane przez prawo unijne i korespondującą ustawę krajową uchwaloną w 2012 roku, w zgodzie z którymi działamy.

Zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych – Lublin

Nasza firma zajmuje się zbiórką oraz transportem odpadów przemysłowych i niebezpiecznych. Usługę odbioru wykonujemy tak aby zminimalizować zagrożenie dla środowiska naturalnego oraz umożliwić odzysk surowców w jak największym stopniu. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia umożliwiające działalność w zakresie obrotu odpadami.

Zagospodarowanie odpadów przemysłowych | Zagospodarowanie odpadów spożywczych

Dla Klientów z okolic miasta Lublin, Eko.Recycling ma indywidualnie dostosowywane usługi, dlatego wycena jest przeprowadzana dopiero po uzgodnieniu pełnego kształtu zlecenia. Niezależnie, czy chodzi o zagospodarowanie odpadów przemysłowych, spożywczych, czy o zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych, Lublin może liczyć na to, że Eko.Recycling stanie na wysokości zadania i dostarczy specjalistyczną usługę.

Zagospodarowanie odpadów jest warunkowane prawnie, więc dla każdej firmy liczy się, by było przeprowadzone skutecznie i zgodnie z przepisami. Jesteśmy w stanie to zapewnić. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

kula ziemska

UTYLIZACJA ODPADÓW

Recykling cieczy

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY

ODBOJE GUMOWE I MATY OBOROWE

MATY DEZYNFEKCYJNE

MYCIE I REGENERACJA BECZEK I POJEMNIKÓW

Recykling cieczy

KONFEKCJONOWANIE TOWARÓW