Zagospodarowanie odpadów – Poznań

Eko.Recycling dla mieszkańców miejscowości Poznań ma wyjątkową ofertę na zagospodarowanie odpadów. Każde przedsiębiorstwo powinno wyznaczyć osobę do kontroli procesu zagospodarowania odpadów, co jasno wynika z europejskiej umowy ADR określającej zasady transportu odpadów niebezpiecznych. Co jednak istotne, osoba taka nie musi być zatrudniona bezpośrednio w danej firmie, ponieważ może to być operator z firmy zewnętrznej.

Dla firm i osób prywatnych z okolic miasta Poznań oferujemy usługi, które są zgodne ze wszystkimi przepisami i procedurami. Zagospodarowanie odpadów jest ściśle regulowane przez prawo unijne i korespondującą ustawę krajową uchwaloną w 2012 roku, w zgodzie z którymi działamy.

Zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych – Poznań

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia umożliwiające działalność w zakresie obrotu odpadami, by móc zajmować się zbiórką oraz transportem odpadów przemysłowych i niebezpiecznych. Usługę odbioru wykonujemy tak aby zminimalizować zagrożenie dla środowiska naturalnego oraz umożliwić odzysk surowców w jak największym stopniu.

Zagospodarowanie odpadów przemysłowych | Zagospodarowanie odpadów spożywczych

Dla Klientów z okolic miasta Poznań, Eko.Recycling indywidualnie dostosowuje usługi, dlatego wycena jest każdego zlecenia jest przeprowadzana dopiero po uzgodnieniu jego zakresu. Niezależnie, czy chodzi o zagospodarowanie odpadów przemysłowych, spożywczych, czy o zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych, Poznań i jego mieszkańcy może liczyć na to, że Eko.Recycling stanie na wysokości zadania i dostarczy specjalistyczną usługę.

Zagospodarowanie odpadów jest warunkowane prawnie, więc dla każdej firmy liczy się, by było przeprowadzone skutecznie i zgodnie z przepisami. Jesteśmy w stanie to zapewnić. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

kula ziemska

UTYLIZACJA ODPADÓW

Recykling cieczy

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY

ODBOJE GUMOWE I MATY OBOROWE

MATY DEZYNFEKCYJNE

MYCIE I REGENERACJA BECZEK I POJEMNIKÓW

Recykling cieczy

KONFEKCJONOWANIE TOWARÓW