Maty dezynfekcyjne produkowane dla dwóch zastosowań

Maty dezynfekcyjne są w stanie ograniczyć lub całkowicie zapobiec przenoszeniu i wnoszeniu niebezpiecznych bakterii, wirusów i grzybów do miejsc produkcji lub przechowywania żywności .
Warstwa wierzchnia maty wykonana jest z bardzo mocnego syntetycznego materiału o doskonałych właściwościach hydrofilnych, dzięki czemu roztwór preparatu dezynfekcyjnego przepływa w obie strony. Cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na rozrywanie. Warstwa ta spełnia także funkcję wycieraczki, dzięki czemu wszelkiego rodzaju patogeny – wirusy, bakterie lub grzyby są skutecznie usuwane z butów, kopyt, racic oraz kół pojazdów i pozostają na jej powierzchni, dzięki czemu nie przedostają się do warstwy chłonnej i nie dezaktywują środka dezynfekcyjnego. Wewnętrzna warstwa chłonna wykonana jest z pianki poliuretanowej o bardzo dobrze dobranej gęstości, dzięki czemu jest ona wyjątkowo chłonna i trwała. Warstwa  spodnia wykonana jest z mocnego materiału wodoodpornego i olejoodpornego, co powoduje brak migracji roztworu płynu dezynfekcyjnego na zewnątrz maty.

Maty dezynfekcyjne standard – dla ruchu pieszego

Ten rodzaj maty ma grubość 4 cm. Pozostałe wymiary:

  • 100 x 60 cm, 100 x 90 cm, 100 x 100 cm
  • 120 x 100 cm
  • 200 x 120 cm
  • 50 x 60 cm
ZAMAWIAM

Maty dezynfekcyjne standard – przejazdowe

Maty dezynfekcyjne przejazdowe, podobnie jak te dla ruchu pieszego, są w stanie ograniczyć lub nawet całkowicie wyeliminować problem związany z przenoszeniem lub wnoszeniem niebezpiecznych bakterii, wirusów i grzybów – w tym przypadku na kołach pojazdów. Dlatego są jednym ze standardowych elementów śluz dezynfekcyjnych i wjazdów sanitarnych. Wysoka jakość wykonania i wykorzystanego materiału gwarantuje wysoką użyteczność. Ten rodzaj maty ma grubość 5 cm. Upewnij się, że pozostałe wymiary będą szerokości wejścia:

  • 200 x 120 cm
  • 300 x 120 cm
  • 400 x 120 cm
ZAMAWIAM

W celu usprawnienia procesu realizacji zamówienia,

każdorazowo przed odbiorem towaru,

bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt

z pracownikami naszego sklepu.